Výpredaj

€8.81

€13.76

2/4 Port Nabíjačka, Dokovacia nabíjacia Stanica + 2/4pcs 2800mAh Batérie + USB Kábel Pre Nintendo Wii Remote ovládač S LED Svetlo

Pridať recenziu

Popis:

#USB 2 Port Nabíjanie Dock + 2/4 * Batérie

Funkcie:

*2 Plnenie Doky Stanica: Navrhnutý s 2 plnenie dokov a vodomery s 2 nezávislé inteligentné obvody umožňujú 2 vzdialenej radiče byť plne nabitá o 1-3 hodiny súčasne a bezpečne. Port USB nabíjací kábel, bude vhodné, aby ste na pripojenie napájania.

*2 Nabíjateľné 2800mAh Batérie pribalené: Vybavené 2 ks 2800mAh Ni-MH dobíjacie batérie, ktoré vydržia 2-3 hodiny, oveľa dlhšie, než štandardné AA batérie. To sa nikdy dôjdu energie, keď sa chystáte na streliť víťazný bod.

* Odolné a Jednoduché Používanie: Prijíma vysokokvalitného ABS materiál, ľahký, oderu odolné a trvanlivé. Každej batérie je ľahko nabíjať, tým, že vzdialené v nabíjací dok. Nie je potrebné batériu.

*Široko Používané: Široko kompatibilné s diaľkový ovládač pre Nintendo Wii. Podporuje rýchle nabíjanie a preplatok ochranu. Ušetriť peniaze a chrániť životné prostredie pomocou nabíjateĺnou batériou.

* LED indikátor svetla : LED svetlo sa bude zobrazovať stav nabíjania batérie. Keď charge je spojený s napájania, indikátor svetlá modrá. Indikátor svetla červená pri nabíjaní. Indikátor svetlá modrá keď je plne nabitá.

Poznámka:

1. Prosím, miesto nabíjacej stanice na rovný povrch pred nabíjanie. Vezmite prosím na vedomie, že diaľkový ovládač môže pevného ak sa chcete spojiť s nabíjačku, ak povrch nie je vyvážená.

2. Príslušenstvo LEN. Diaľkové radiče nie sú zahrnuté.

#USB 4 Port Nabíjanie Dock + 4 * Batérie

Funkcie:

4 Nabíjanie Doky Stanica: Navrhnutý s 4 nabíjanie dokov a vodomery s 4 nezávislé inteligentné obvody umožňujú 4 vzdialenej radiče byť plne nabitá o 1-3 hodiny súčasne a bezpečne.

4 Nabíjateľné 2800mAh Batérie: Vybavené 4 ks 2800mAh batérie, to môže trvať 2-3 hodiny, oveľa dlhšie, než štandardné AA batérie, optimálna aj pre štyroch hráčov hrať spolu.

LED indikátor svetla: LED svetlo sa bude zobrazovať stav nabíjania batérie. Červený indikátor pri nabíjaní, modrý indikátor alebo sa svetlo vypne, keď je plne nabitá.

Trvanlivé a Ľahké Použitie: Prijíma ABS materiál, ľahký, oderu odolné a trvanlivé. Dock váš diaľkový ovládač a zapojte ho do ľubovoľného portu USB, nie je potrebné batériu.

Široko Používané: Široko kompatibilné s diaľkový ovládač pre Wii Nintendo, ideálny darček pre herné milovníkov.

Poznámka:

1. Prosím, uistite sa, že diaľkový ovládač je umiestnený správne. LED svetelný indikátor zobrazuje stav nabíjania. Plnenie :Červená Kontrolka. Plne Nabitá: Modrý indikátor/Ukazovateľ svetlo sa vypne.

2. Prosím, miesto nabíjacej stanice na rovný povrch pred nabíjanie. Vezmite prosím na vedomie, že diaľkový ovládač môže pevného ak sa chcete spojiť s nabíjačku, ak povrch nie je vyvážená.

3. Príslušenstvo LEN. Diaľkové ovládanie nie je súčasťou dodávky.

Špecifikácie:

Špecifikácie:

Vstupné napätie: DC 5V

Výstupné napätie: DC 2.8 V×2

Výstup prúdu: 350mA min×2

Batérie: 2 ks 2800mAh Ni-Mh batérie

Veľkosť dock: 5.2"×2.35"×1.45" /13×6×3.7 cm(d X Š×H)

Hmotnosť dock: 3 oz/84g

Hmotnosť batérie: 1.43 oz/40 g×2

Veľkosť balenia:13.6×9.8×4,5 cm(d X Š×H)

Hmotnosť balenia: 7.57 oz/214g

Package Zahrnuté:

Obsah Balenia:

1 × 4 Port Nabíjanie Dock

4 x Nabíjateľné Batérie

1 x Kábel

ALEBO

1 × 2 Port Nabíjanie Dock

2 x Nabíjateľné Batérie

Štítky: nintendo wii, hry hodinky, wii stand biela, wii, batéria wiimote, 2023 batérie, ovládanie wii nabíjačky, NINTENDO PREPÍNAČ, hodiny list, nabíjačka batérií 4pcs
Nintendo Model wii
Kompatibilné Značka/Model Nintendo
Názov Značky centechia
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu Pre Nintendo Wii Remote Controller

Napísať recenziu

Súvisiace produkty