Výpredaj

€13.40

50 cm/19.69 v Krátkom Dobré Prefa Kvet Ohňa Fľaša Tvar Tradičného /Classic Odolné Balkón Konkrétne Prefa Baluster Plesní

Pridať recenziu

Objednávky

1.Sme predávať 50 cm(19.69 v) prefa balusters v tomto stránku. Ak zistíte, že máme niektoré iné parametre, pripojené, tento významy existujú aj iné špecifikácie k dispozícii. Opýtajte sa nás, ako si ich objednať, ak sa vám páči ich. Alebo navštívte náš OBCHOD DOMOV, aby videli viac možností. 2. Prosím, aby vaša ideálna výška do úvahy spolu s baluster výška a železničnej šírka. 3. Prosím, nechajte vaše celé MENO, telefónne číslo, číslo cestovného pasu informácie (ruská priateľov) a daňové informácie (Brazília priateľov) pri zadaní objednávky. Na kuriér je potrebné thenm vás kontaktovať, keď oni robia dodanie alebo môžeme vás potrebujem potvrdenie po prijatí objednávky. 4. Prosím, je potrebné POZNAMENAŤ, že prefa ŽELEZNIČNEJ a ROHU FORMY SÚ potrebné na výstavbu. A ONI by mali byť zakúpené SAMOSTATNE. 5. RUSKÍ PRIATELIA, prosím, vyplňte svoje daňové a pas informácie pred podaním objednávky. Alebo naše kuriérom NEMUSÍ schopný jasné, colné pre vás.

Rozmery

Prosím, je potrebné poznamenať, že výška sme tu uvedené vylučuje časť, ktorá sa pripája na hornej a spodnej lišty. Tam je 4cm súvislosti by mali ísť s vrchný a spodný otvor.

Pracka Upevnenia

Len otáčania pracky, môžete montáž alebo samostatné formy, ľahko dobehnúť a efektívne na výstavbu. Poznámky: 1. Prosím upevnite pracky v MENŠÍCH konca. 2. Plasty môžu opotrebované ako dni ubiehajú, ak zistíte, že spony sú nefunkčné, prosím, použite oceľové drôty alebo M8 skrutky na upevnenie.

Stavebné Poradenstvo

1. Chceli by sme ponúknuť zadarmo vzdelávania prostredníctvom videokonferencie alebo zaslaním PPT usmernenia. 2. Všetky baluster konštrukcia musí priložiť ocele (#6, #8, #10 #12) do stredu príspevok ako podporu, nemáme naznačujú, pomocou betónu len.

O Nás

S 10+ rokov skúseností v stavebníctve formy výroby a kompletnú zbierku formy, sme presvedčení, že sme vám one stop zastavenie a vyriešiť všetky otázky. Nemôžeme zaručiť, že formy by mohli byť použité pre viac ako 1000times alebo 10 rokov. Ale sme presvedčení, že sme sa ponúka rozumnú cenu s najlepšou kvalitou.

Štítky: fólie hot pečiatka, žaba plesní, formy roman, extra plesní, dočasné oplotenie roll, beton, silicon formy pre concret, formy pre záhradné plastové, formy a muffin hliníka, brošňa camellia
Aplikácia Záhradníctvo & Balkón
farba mimo biela
Materiál PP
Číslo Modelu BP-050
Funkcia Nepremokavé
Materiál Rámu Plastové
Druh Oplotenia, Mreže, & Brány
Použitie Prefa Baluster
Tlak Ošetrené Drevo Druh Príroda
Popis 50 cm/19.69 v
Rám Dokončovacie Nie Potiahnuté
vzor Bud, Fľaše, Tulipán, Plameň, Kolo &Roh Tvar

Napísať recenziu

Súvisiace produkty