Výpredaj

€15.79

€24.30

Za Kus Odin Čistého Striebra Koaxiálny Digitálny Kábel Horúčka zvuk Audio Kábel AES/EBU Signálový Kábel

Pridať recenziu

[xlmodel]-[custom]-[8888]

Za Kus Odin Čistého Striebra Koaxiálny Digitálny Kábel Horúčka zvuk Audio Kábel AES/EBU Signálový Kábel

Vnútorný vodič: 8core postriebrený 7N

Prenosová rýchlosť: 90% rýchlosti svetla

Izolačný materiál: vysoko leštený 1.003 triedy Teflón (FEP)

Vnútorná štruktúra: presný double-layer micro-priestor izolačné konštrukcie, TSC plný signál, ovládanie štít

ODIN super referenčný signál line prijíma súčasné moderné technológie hudby páse s nástrojmi, ktorý je výsledkom hĺbkovej výskumu v priebehu posledných piatich rokov. Spája v sebe pôvodnú patentovaná technológia hudby páse s nástrojmi drôtu a výsledky nových výskumov. Prijíma postriebrený medený pevné jadro vodiča, pretláčané Teflón štruktúra, double-layer micro-priestor izolácie štruktúra, technológie a nové TSC plný signál, ovládanie tieniacou technikou, ktorá je v blízkosti teoreticky dosiahnuteľné výkon pevných medených vodičov. Nie je tuhosť spôsobené tuhá štruktúra materiálu, a všetky signály sú zachované. Na Eurotop signál linka má zvýšený výkon drôt na novú úroveň, ďaleko presahuje všetky ostatné drôtené na trhu dnes. To nie je vychvaľovanie. Audio kritici boli šokovaní, super výkon, ODD kábel. Najnáročnejšie kritici si neviem predstaviť, že kvalita zvuku kábla môžete dosiahnuť takú vysokú úroveň a dosiahnuť skutočný zmysel pre realitu.

Tienenie technológie: 100% tkanie "šialené je, že aj na celý systém stojí menej ako jeden pár Odin prepojené výhody sú tak úžasne jasné!" Jeho bláznivé, systém je jednoducho pripojíte na pár Odin prepojené , môžete mať takú úžasnú kvalitu zvuku, skok! "

[xlmodel]-[foto]-[0000]

Štítky: nordost, akustické kábel, koaxiálny konektor, zosilňovač audio voz, ataudio koaxiálny kábel, káblová televízia koaxiálny, gustard, dlhé káble reproduktorov, čistého striebra, medi reproduktorový kábel, nordost odin
Pôvod CN(Pôvodu)
Tienenie Vrkoč
Číslo Modelu Spojovacie kábel
Konektor Na RCA
Funkcia ŽIADNE
Pohlavie Muž-Muž
Druh Audio Line
Package Áno
Konektor B RCA
Aplikácia Zosilňovač
Balenie Vrecko
Názov Značky yter
Certifikácia ROHS
Zväzok Zväzok 1
Vonkajší Priemer Not supply

Napísať recenziu

Súvisiace produkty