Výpredaj

€9.21

Pre Samsung Galaxy Note 5 N920 N920F Bývanie Kovový Stredný Rám+Sklo Zadný Kryt Batérie+Späť Nálepky(POZNÁMKA 5 Všetky verzie)

Pridať recenziu

Vaša Spokojnosť Je Náš Cieľ! Užite Si Nakupovanie Tu! *Najmä pre Rusko Kupujúceho , pls uistite sa, že je vaše celé meno . Ruskí priatelia, nezabudnite použiť úplný názov alebo sa nemusia prijať balík kvôli novej colnej politiky vo vašej krajine. *Ruských priateľov, aby v lehote 5 dolárov môžete vybrať Stolarstvohniezdne.sk Šetrič Dopravu, pretože rýchlosť je veľmi rýchly, 20-30 dní na dosah. *Položka vám pošle na váš potvrdil Adresu v Stolarstvohniezdne.sk. Takže prosím, uistite sa, že váš doprava je správne pred zakúpením položky . *Kupujúci je potrebné loď na inú adresu (nie Stolarstvohniezdne.sk potvrdil, adresa), by mali kontaktovať nás pred kúpu tovaru. Nie sme responsiblity poštovné adresu poskytnutú neoprávnene * ak nemôžete získať vašu zásielku počas 45 dní , pls kontaktujte nás na rozšírenie ochrany dní ,vďaka ! preto sa ,prosím, donot vzťahovať spor v 45 dní ,je to nepríjemné * Náš úspech závisí od našej spokojnosti zákazníka. Preto. vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Takže prosím, láskavo nechajte nám 5 star a pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s týmto položka, ktorú ste dostali. Vďaka za vašu najláskavejšou spoluprácu!Prosím, neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Prosím, obráťte sa priamo na nás a dajte nám problém ste sa stretli. Budeme sa snažiť v našich silách, aby ste spokojní riešenie.

Štítky: 5 batérie, samsung galaxy note 5 note5 n920 telefón, batéria note5, nfc snapdragon, samsung galaxy note 4 n9100 digitalizátorom., ochrana samsung galaxy note 5 n920, poznámka 5 náhradné bývanie, n920, 32 gb telefón, galaxy note5 zadný kryt
Číslo Modelu Note5 N920F N920
Dizajn BAR
Materiál Kov
Kompatibilný Model Samsung Galaxy Note
Kompatibilné Značky Samsung
Názov Značky BatteryCoverr

Napísať recenziu

Súvisiace produkty