Výpredaj

€166.20

€255.69

PX6 autorádio 1 din Android 10 Multimediálne dvd prehrávač, gps navigáciu, AutoRadio audio Pre BMW/E39/X5/E53 auto stereo Hlava DSP jednotka

Pridať recenziu

1.DARČEK=nástroje+MIC+kópia mapy do GPS vo vnútri (môžete použiť gps priamo, neobsahuje mapu karty)

2.Máme ruskej Španielsko Poľsko sklade, ak si kúpite výrobok z týchto skladu colný poplatok za žiadne DAŇOVÉ poplatok, a žiadny iný poplatok , a budete prijaté zásielky 3to7 dní, ak sa žiadne špeciálne podmienky. A zahraničných produkt cenu nižšiu, ako je čínsky produkt, cena , tak, že zvolíte tieto sklad výrobkov je lepšou voľbou pre vás.

PX6

PX6 je najlepšie čip na trhu v súčasnosti funguje to najrýchlejšie ako všetky ostatné typu. ANTUTU skóre je 160770, čo je lepšie, ako 9853 4G+64 G, PX5, a všetky ostatné 4+64 G druhu na trhu. V porovnaní s inými typ fo rádio, PX6 rádio môžete stiahnuť viac druhov android APLIKÁCIÍ z android marketu, a APLIKÁCIE môžu pracovať lepšie. Po inštalácii

modrá značka auta môžete nainštalovať naše rádio. Červená značka auta rádio veľkosti, rôzne so nášho výrobku a nie je možné nainštalovať. Ak ste stále nejasné, prosím zanechať odkaz na náš zákaznícky servis a pomôžu vám.

Stavať v bezdrôtovej CarPlay

Toto rádio patria Stavať v bezdrôtovej CarPlay a android AUTOMATICKÉ funkcie(voliteľné). Keď pripojíte váš mobilný telefón rádio cez ZIINK app, a potom sa môžete ovládať svoj mobilný telefón pomocou našich obrazovke rádio.

Môžete uskutočniť hovor, počúvať mobilný telefón, hudba,a nechajte mobilný telefón súboru na obrazovke rádio.

Externé Carplay

Ak sa vám nepáči stavať v Carplay , môžete si vybrať nižšie biele vonkajšie Carplay.

Úplná AV výstup funkcia

Toto rádio je plne AV výstup funkcia (voliteľné), táto funkcia bude priniesť veľa zábavy pre deti a rodinu, ktorí sú na zadnom sedadle sa na dlhú cestu. Môžu sledovať TELEVÍZNE relácie, filmy, kreslené filmy, video na Youtube,MV a iné videá. Na trhu , väčšina obchod rádia nemajú AV výstup funkcie.

Rádio čip a Zosilňovač čip

Rádio použiť najlepšie rádio čip-NXP6686 a najlepší zosilňovač čip-TDA7851L.

NXP6686 čip lepšie than7708,6851 alebo akékoľvek iné rádio čip, je najlepšie rádio čip na trhu v súčasnosti. Dobré rádio čip, aby rádiového signálu viac a viac silnejší.

TDA7851L je najlepšie amplfier IC na trhu v súčasnosti. Je to lepšie ako 7388 a všetkých ostatných. Na to, aby auto kvalitu zvuku lepšie ako iné rádiové typu. Ak potrebujete najlepšiu kvalitu zvuku , odporúčame vám vybrať DSP funkcie príliš , DSP je digitálny zosilňovač systém, ponúka najlepší zvuk quatity.

Riadiť koliesko ovládania

Všetky rádia v našom obchode sú podpora vola koliesko ovládania. Na vola koliesko vaše auto môžete ovládať naše rádio po inštalácii rádio. (avšak riadiť koleso stránka je prázdna normálne. If you nádeje vidieť aoo tlačidlá v riadiť koleso stránke , stačí pripojiť TLAČIDLO linka na auto riadiť koleso line , potom uvidíte všetky vola koliesko na stránku) Ak vola koliesko dosen nefunguje , prosím , nebojte sa, a nie sporu, prosím zanechať správu na nás, pomôžeme vám, aby to fungovalo na 100%.

DSP

DSP je digitálny zosilňovač systém, to pomocou digitálneho signálu, je aby auto zvuk quatity lepšie ako predtým. PX5 a PX6 DSP je najlepšie DSP na trhu v skutočnosti, prosím, nezaujíma EQ množstvo, prosím, cítiť našu px5/px6 rádio kvalita zvuku je veľmi dobrá.

PX5/PX6 DSP obsahujú mnoho stránok, môžete nastaviť mnoho parametrov, ako si prajete ,prosím pozrite si nižšie stránky.

DVR

Naše dvr je pravda, Full HD 1080P DVR. Má dobré funkciou nočného videnia a ADAS funkciu. Nižšie je pravda foto našich DVR.

AHD fotoaparát

Naša predajňa všetky 4G+64 G rádia, podpora AHD 1280*720P kamera, tento fotoaparát je voliteľná funkcia, ak to potrebujete, môžete kliknúť na tlačidlo nižšie fotografie a kúpiť ho spolu s rádio.

Normálne zadná kamera

Ak si rádio 2G+32G typ ,môžete vybrať pod normálne zadná kamera.

Funkcia rozdelenej obrazovky

Toto rádio sa funkcia rozdelenej obrazovky, ktoré môžete Sledovať video, zatiaľ čo sledujete. A tiež môžete spustiť dve funkcie v rovnakom čase.

APLIKÁCIA

Naše rádio sa môže stiahnuť každý typy android APLIKÁCIE, napríklad FACEBOOK, Youtube, Google mapy, Google store, OUTLOOK,...atd. Mnoho android APP môže byť nainštalovaná tak, aby toto rádio a môže dobre fungovať,(Remindign: ak potrebujete veľkú APLIKÁCIU, ako napríklad Live broadcast APLIKÁCIE, bude sa musieť veľmi veľké RAM a ROM.

Odporúčame, aby si mohli kúpiť väčšie CPU a RAM, ROM, rádio typu. Ak vaša APLIKÁCIA, je potrebné veľmi veľké RAM, rádio môže fungovať dobre.)

Jazyk

Toto rádio podporuje 99% jazyk krajiny. Spoľahnite sa na naše skúsenosti, rádio podporovať všetky naše kupujúci jazyk až do teraz. Takže nemusíte báť menu jazyk.

Rýchla Navigácia

Toto rádio môžete nainštalovať všetky mapu typy, I-GO,N-avitel, W-aze, s-ygic...atd.Môžete inštalovať akékoľvek mapy na rádio, ako si prajete. A to podporu google mapa príliš,môžete nainštalovať google mapapp a prepojenie siete potom môžete ho používať.Budeme inštalovať zadarmo mapy pre rádio pred poslať to na vás , či sa vám to páči, môžete ho použiť priamo, ak sa vám to nepáči , môžete nainštalovať novú mapu rádio, ako si prajete.

Mnoho tlačidlo svetlé farby

Existuje mnoho farieb rádio tlačidlá svetlá. Môžete nastaviť farbu, ktorá sa vám páči. Môžete tiež vybrať "farebné svetlo "funkciu, to ukáže siedmich farieb v poradí.

Štítky: DSP, displej bmw x5 e53 android, digitálne rádio pre android, autorádio, 1 din rádio, bluetooth autorádio, 2 din rádio pre android, 1din android autorádia, bmw e39 multimediálny panel, bmw e70 x5
Položka Hmotnosť 2.39kg
bmw model X5
Operačný Systém Android
Moc Von Maximálne 45 w
Špeciálne Funkcie Podpora Can-Bus
Jazyk Slovenčina Ruština Arabčina Portugalský Španielsky Francúzsko Holandský
Položka Veľkosť 7 palec
Druh Materiálu ABS
Pôvod CN(Pôvodu)
Rozlíšenie 1024*600
Názov Značky Aycetry
Veľkosť Displeja 7"
Pre Vozidla Značky/Modelu BMW
Rozhranie Plug and play
Pamäť RAM 4G
Rádio IC NXP6686
ROM 64 G
Digital Media Format JPEG
Wifi Vstavaný WIFI
TF/Micro SD Slot 2
Napätie 12V
Internet podpora 4G a 3G modem
Jazyk OSD angličtina
Ostatné podpora riadiť koleso funkcia
Certifikácia ROHS
Zosilňovač IC TDA 7851
Din Jeden Din
Displej IPS HD 1024*600 Kapacitný displej
Max Externej Pamäte pevného disku 512 gb diskom
Názov Modelu ACE8A043

Napísať recenziu

Súvisiace produkty