Výpredaj

€11.05

€18.42

Black White Mousepad Umenie Podložka pod Myš Veľké mini pc Kobercov a Rohoží, pracovný Stôl Príslušenstvo Slipmat 900x400 Tabuľka Mat pre Stolný Počítač

Pridať recenziu

mairuige Profesionálne Výhodou

Máme Silné a Profesionálne Služby Zákazníkom Tím s Efektívnosti Výroby, Rýchlosť Doručenia a Kompletný Kontrole Kvality Procesu. Prosím, Verte, Že Máme 16 Rokov Odbornej Gumy Výroba Skúsenosti. Podpora a Splniť Svoje DIY Požiadavky na úpravu ľubovoľnej Veľkosti a Štýl, a Doručiť Výrobok Do 2-5 Dní. Výrobok Má Vysokú Kvalitu a Krásne Farby. Sme Najlepší Dodávateľ Produktov z Gumy pre Vás Kúpiť Jednu Alebo Hromadne.

Meirige Produkty Sú Vyrábané Podľa Najvyšších Štandardov Kvality. Pomocou Mercerized Vodotesný Materiál a Prírodné Gumy, To Môže posunúť Presne, Stably, Stálofarebné, Mäkký a Pružný, Vodeodolný a Non-Sklzu, Pohodlné ovládanie, Ľahko sa Čistí a Má Dlhú Životnosť.

Použitie Scenáre

Podložka Pod Myš, Stolný Podložka, Rohože, Reklama, Propagácia, Oslavy Výročia, Public Relations Plánovanie, Veľtrh, Internetová Kaviareň, Počítač Office, Remeslá, Narodeniny Atď.

Otázky týkajúce sa kúpy podložka pod myš

1. O vôňa mouse pad:

Milí kupujúci, aby ste mohli získať produkt ihneď, ako je to možné, gumy a atrament bude zabalený okamžite po stroj je vyhrievaný počas výrobného procesu. To bude uchovávať niektoré gumený zápach, ale prosím vás ubezpečiť, vložte ju na dobre vetranom mieste, vôňa zmizne.

2. O veľkosti mouse pad:

Milí kupujúci, podložka pod myš je vyrobená z gumy, ktorá rozširuje a zmlúv, keď vykurovaný stroj počas výrobného procesu. Zvyčajne používame koľajových balenie. Po diaľkovú prepravu, veľkosť je 0,5-1 cm, čo je normálne.

3. O okraj mouse pad:

Milí kupujúci, ak si chcete kúpiť podložku pod myš, s odomknuté okraj, prosím, na vedomie, že podložka pod myš je vyrobená z mnohých gumy a je skladaný a rez, takže rezanie presnosť bude mierne mimo a okraje bude nerovnomerný. je to normálne. Ak chcete, pekný, ideálny okraj, prosím, obráťte sa na naše online služby zákazníkom ak si chcete zakúpiť krásne ušité podložka pod myš s šité okraje. Samozrejme, väčšina našich myši podložky sú zablokované.

4. O farbu mouse pad:

Milí kupujúci, všetky tlačoviny má určitý stupeň farebný rozdiel: počítač sa zobrazí RGB farby, a tlačovín je zložený z CMYK štyroch farieb atramentu bodky, a zobrazovacie metódy sú tiež odlišné. RGB farby, jas, atď. sú zobrazené na rôznych monitoroch. Keď otvoríte rovnaký obrázok v rôznych sledovanie softvér, farba bude iný. Okolité svetlo a ľudské vnímanie farieb je rôzne. Po kalibrácie farieb, existujú rozdiely medzi farieb monitora. Podľa farby nastavenie hodnôt dizajn kresby, používajú medzinárodné štyroch farieb štandardné farebné spektrum pre tlač namiesto tlačenia podľa farby vidieť na obrazovke počítača. Preto, chromatické aberration je nevyhnutné. Farebný rozdiel je kontrolované do 10% na spĺňajú štandard. Budeme prísne dodržiavať štandard metóda tlače, prosím, uisťujeme vás kúpiť.

5. O termíne dodania logistiky dopravy:

Milí kupujúci, ak čas čakania na príjem tovaru, ktorý je príliš dlhý, je to preto, že medzinárodnej logistiky a dopravy treba preniesť do viacerých krajinách/oblastiach pred dosiahnutím vašu adresu. Zároveň, vzhľadom na počasie, národných politík a ďalších dôvodov, mnoho nepredvídateľných faktorov, ktoré ovplyvňujú rýchlosť colné odbavenie. Keď si kúpite doprava zadarmo produkty v našom obchode, je ekonomický spôsob dopravy, a dodacie lehoty a čaká na potvrdenie bude pomalý. Ak chcete zobraziť produkty, rýchlo, odporúča sa, aby sa rozhodnete platené spôsob dopravy, s logistikou sledovanie informácie. To môže ušetriť veľa času čakania.

582308230056935823082300476124

5823082300519746

Štítky: biele svetlo mousepad, podložka myši, 900x400, black mousepad, herné podložka pod myš, podložka pod myš, mini pc okno 10, mousepad biela, podložka pod myš kostra, osobné počítače príslušenstvo
Bod 9 podložka pod myš herné,plný stôl podložka pod myš,DIY podložka pod myš
Bod 5 koberec, koberec myši, mousepad90x40,herné podložka pod myš
Bod 12 Podpora Wholesales
Bod 2 myši, podložky lacné, veľká podložka pod myš, podložka pod myš hráč,podložka pod myš
Štýl non-slip
Package Áno
Bod 4 stôl pad, podložky na myš, podložka pod myš herné myši,mousepad 3 mm
Produkty Stav Skladom
Veľkosť 1 90x40cm/80x30cm/70x30cm
Bod 11 100% Polyester
Pôvod CN(Pôvodu)
Bod 6 podložka pod myš xl, myš padXXL , tvrdá podložka pod myš, mat,mousepad umenia v japonsku
Bod 8 prispôsobiť ,Mause Koberec,anime mousepad,World of Tanks
Bod 3 počítač mat, gamer mousepad, podložku pod myš, veľké,mousepad 400
Bod 10 Najlepšie Hry Vlastné,najlepšie herné podložka pod myš,Vlastné podložka pod myš
Veľkosť 2 900x400mm/800x300mm/70x300mm
Bod 1 podložka pod myš 70x30mm, mousepad anime, počítač mousepad
Bod 13 Nepremokavé
Názov Značky Mairuige
Bod 7 myš koberec, gamer mousepad, xxl podložka pod myš,mousepad 4 mm
Číslo Modelu xxL veľké podložky
Materiál Gumené

Napísať recenziu

Súvisiace produkty