Výpredaj

€15.91

€31.82

XOSS G+ GPS Bike Počítača Bluetooth ANT+ Požičovňa Rýchlomer Nepremokavé Cyklistické počítadlo kilometrov s Snímač Kadencie Pre Bryton IGPSPORT

Pridať recenziu

XOSS G+ GPS Bike Počítača Bluetooth ANT+ Požičovňa Rýchlomer Nepremokavé Cyklistické počítadlo kilometrov s Snímač Kadencie Pre Bryton IGPSPORT

O rozdiel medzi XOSS G a XOSS G+

Vezmite prosím na vedomie: XOSS G je základná verzia GPS počítači, nie je ANT + protokol prenosu, a to nepodporuje snímače, má Bluetooth a podporuje nahrávanie na mobile Aplikácie.

XOSS G + GPS počítač s rozhraním Bluetooth a ANT + podpora pre pridanie rýchlosti / kadencie snímač a snímač srdcového tepu, podpora nahrať na mobile APLIKÁCIE;

Prečo je potrebné GPS tachometer + rýchlosť, kadenciu a srdcovej frekvencie monitora?

Rýchlosť tempa, snímač poskytuje mobilný telefón alebo GPS počítač s kadenciou údaje, ktoré nemožno ju získať, pomáha vodičovi na získanie dobrej energie výstupný výkon pomer, a vyhnúť sa energetické straty spôsobené príliš rýchlo alebo príliš pomalé tempo.

Meranie srdcovej frekvencie umožňuje cvičenie bez toho, aby museli hádať zvládnutie právo intenzity, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele efektívne a zabránenie nadmerného alebo nedostatočného výkonu prostredníctvom srdcovej frekvencie detekcie,je ľahko skontrolovať pokrok a preukázať svoje úsilie.

Tieto tri druhy informácií sú zhromažďované v GPS tachometer, ktoré môžu byť ľahko spočítajú a zdieľané prostredníctvom APLIKÁCIE ako Strava.

Make up pre GPS tachometer

Pretože aj mobilné telefóny a GPS počítač, použite navigáciu GPS na určenie rýchlosti, ich presnosť je narušovaná vzorkovacia hustota a algoritmy. V prípade slabý alebo žiadny signál, snímač rýchlosti, vám účinne kompenzovať správnosť údajov, ktoré je dobrým doplnkom k GPS tabuľka kódov.

Vezmite prosím na Vedomie, pre XOSS G Plus

1. Dlho Stlačte pravé tlačidlo na zapnutie.

2. Stlačte ľavé tlačidlo, ak chcete aktivovať GPS

3. Získajte GPS signálu po spustení trvá niekoľko minút

4. Dlho stlačte ľavé a pravé tlačidlo v rovnakom čase, kým ikona je baterka, ktorá označuje, G+ hľadá aktívny snímač okolí.

5. Ak bolo spárovanie úspešné, incon zostane statické, stlačte pravé tlačidlo, zadajte do nastavenie rozhrania, set pneumatík obvod a čas.

XOSS G + GPS počítač s rozhraním Bluetooth a ANT + podpora pre pridanie rýchlosti / kadencie snímač a snímač srdcového tepu, podpora nahrať na mobile APLIKÁCIE;

Záznam 15 typov údajov

Prúd/AVG/MAX RÝCHLOSŤ

Prúd/AVG/MAX Tepovej frekvencie

Prúd/AVG/MAX KADENCIE

Uplynulý Čas/ Výška/ HODINY

Sledovať Vzdialenosť/SVAHU/Celková Vzdialenosť

Ak ste cyklistické nadšencov, alebo plánujú pripojiť šport, potom musíte poznať význam sledovania vašej workouts udržať si motiváciu. To je miesto, kde XOSS G+ príde.

XOSS G+ upgrade na káblové cyklistické počítače s najnovšími prielom v technológii GPS, ktorý sleduje každý a v každom okamihu presne a presne. Je ľahké nainštalovať a ponúka bezproblémový zážitok.

S IPX7 technológie, XOSS G+ je vodotesný, takže sa môžete tešiť na bicykli skúsenosti vo všetkých poveternostných podmienok.

Vo vnútri balenia nájdete XOSS G+ jazda na Bicykli Počítač spolu s inými príslušenstvo vrátane gumové pásy, gumené tesnenie, bike počítača namontovať a USB kábel.

XOSS Rýchlosti a Kadencie 2 v 1 Senzor (Ak je potrebné sledovať Rýchlosti a Kadencie v rovnakom čase, budete musieť kúpiť 2 jednotky)

Funkcie

1.Pripája cez Bluetooth 4.0 a ANT+ pre váš iPhone 7.0 a vyššie, Android 4.3 a bike počítača(ako Garmin,Byton atď.).

2.Nízka hmotnosť a jednoduchá inštalácia - sledovať kadencie a rýchlosti zeme, indukčné, NIE je potrebné MAGNETY.

3.Nízka spotreba, 400 hodín pracovného času, 1 x vymeniteľné 2032 gombíková batéria.

Prosím skontrolujte, či vaše aplikácie podporujú oba dva snímače(tempo a rýchlosť) pred vykonaním objednávky

Snímač Kadencie Režim

Znova nainštalujte batériu, kým modré svetlo bliká pre indikáciu otáčok kľuky režime. Otočte pákou a hľadanie snímača pomocou ANT+ alebo zariadenia Bluetooth

Snímač Rýchlosti Režim

Znova nainštalujte batériu, kým Červené svetlo bliká pre indikáciu rýchlosti režime. Roztočte koleso a hľadanie snímača pomocou ANT+ alebo zariadenia Bluetooth.

Vymeniteľná Batéria

Pracovný čas dosiahnuť 400 hodín,môže byť použité priebežne rok, ak budete jazdiť na 1 hodinu denne. Prosím, vyberte batériu izolácie film v tempa, predtým, než sa pripojíte snímač tempa. Žiadne nabíjanie!

Elegantný, Ľahký Dizajn

Senzory váži len 10 gramov. Ideálny pre spin triedy alebo použitie s viac bicykle.

Nepremokavé

IPX7 Nepremokavé, užite si bicykli každý deň, za každého počasia.

Pre Vnútorné Tréner

Zwift,Tacx,Bkool

Pre Počítač, Jazda Na Bicykli

Sledovať a zachytiť v reálnom čase, jazda na bicykli rýchlosti a kadencie údajov na Bicykli Počítača.

Pre Chytré Telefóny, Aplikácie

To môže byť pripojený na smartphone, jazda na bicykli Aplikácie pomocou spojenia bluetooth:Wahoo Fitness, Wahoo Utility, Openrider a bike tréner aplikácie: Zwift,Tacx,Bkool. Prosím skontrolujte, či vaše aplikácie podporujú oba dva snímače(tempo a rýchlosť) pred vami, aby senzory.

XOSS Snímač Srdcovej frekvencie

Bluetooth & ANT+

Zariadenia podporujú Bluetooth & ANT+ prevádzky. To môže byť spojené s vašej aplikácii alebo na bicykli počítača. Je tak vhodný pri používaní.

Presnejšie

Dizajn našich produktov je oveľa presnejšie a presnejšie než tradičné optické srdcovej frekvencie snímač. Princíp náš produkt je využívané micro-napätie signálu generované pravidelné tela srdce biť, a zosilňuje signál priamo vypočítať z hodnoty srdcovej frekvencie.

Štítky: bryton rider, bryton, bicykel rám popruh, gps rýchlosť tachometra, cadans senzor magene, igsport igs20, cubrebotas ciclismo, mravce hniezdo, igpsport igs10, IGS10
G+ Kompatibilné s Snímača Otáčok Kľuky/Rýchlosti
Technológia Bluetooth & ANT+
Model Cyklistický GPS Počítač Strava
Životnosť 25h
meno 2 požičovňa počítačov snímač rýchlosti
Názov Cesta MTB Tracker
Stopky a Príslušenstvo Bezdrôtové Stopky
Nepremokavé IPX7
Číslo Modelu G+
meno 3 Požičovňa Monitor Srdcovej frekvencie HRM
meno 1 požičovňa počítačov snímača kadencie
G Plus Kompatibilné s Monitor Srdcovej Frekvencie
Batérie 500mAh Nabíjateľná lítiová batéria
Pôvod CN(Pôvodu)
Displej 1.8 palcový LCD HD displej
Veľkosť 48*75*19mm
Funkcia 1 Bezdrôtový Počítač, Jazda Na Bicykli
Funkcia 2 Bicykel Tachometra
Certifikácia CE

Napísať recenziu