Výpredaj

€26.57

€43.57

ŠŤASTIE Ručné Vyhľadávanie Rýb Prenosné Rybárske Kajak Fishfinder Ryby Hĺbka Finder Výstroja s Ultrazvukové Snímače a DisplayPor

Pridať recenziu

ŠŤASTIE prenosné ryby vyhľadávanie

FFC1108-1 je určený pre rybolov začiatočníkov. Je však dostatočne presné pre všetky úrovne milovníkov rybolovu. Tento prenosný ryby finder je vhodný na rybolov na ľade, lyžovanie, rybárčenie, pobreží rybárske a morský rybolov. Je to jeden z najlepších rybárskych kajak doplnky pre vašich priateľov alebo členov rodiny. Budú surpised, koľko ryby, oni si toto ŠŤASTIE ryby finder prenosné, a to prekvapenie je kvôli tebe.

RYBY A SPODNÝ OBRYS VÝSTUPOM

ŠŤASTIE ryby finder prenosné zistí a zobrazí hĺbka vody, približné rýb, miesto, krátke & vysoká burina, piesok a skaly na dne. Ryby finder prenosný dizajn vám dáva ďalšiu možnosť zavesiť okolo krku.

KAJAK RYBY FINDER OBLEKY PRE RÔZNE RYBY, RYBOLOV PROSTREDÍ

To môže byť použitý pre off shore rybolov, lyžovanie, rybárčenie, ľad, rybolov, jazero, rybolov, more, rybolov a podobne. Môžete použiť aj ručné vyhľadávanie rýb na pohybujúce sa kajak s rýchlosť pod 5mph.

HĹBKA VÝSTUPOM

Ryby finder prenosný detektor rozsah je do 45°kužeľ pod vodou. Detekcia hĺbky rozsah je od 3 ft(1) na 328ft (100m) pod rybárske ultrazvukové snímače. Hĺbka vody môže byť zobrazený buď vo nohy alebo meter. Rybárske sonar je snímač s 25 ft kábel a vymeniteľný prevodník plávať.

MALÉ PRENOSNÉ RYBY FINDER S VÝKONNÉ FUNKCIE

5 režimy citlivosti opcií; batérie uložiť režim, podsvietenie režime; ryby a rybie školy alarm. Normálne rybárske hĺbka finder podporuje 4-5 hodín nepretržitého pracovného s zbrusu nové batérie. Otvorte režim šetrenia batérie môže pracovať aj dlhšie.

Čo je Zahrnuté

1*Displej + 1*Snímače s 25ft Kábel + 1* Krk +1* Bočné Scan Adaptér +1* Nerezové Skrutky a krídlovej matice + 1* v angličtine a ruštine príručka

--List--

1. O dopravu

My si Stolarstvohniezdne.sk úradný logistika "Stolarstvohniezdne.sk štandardná doprava", je to rýchly, bezpečný a spoľahlivý.ak sú vaše žijúcich v ruštine,môžete zvoliť dopravu z ruštiny.

-Keď budete loď z mojej objednávky?

Vaša objednávka bude dodávaný do 1 až 3 dní po vašu platbu je overená Stolarstvohniezdne.sk.

-Ako dlho môžem získať svoju objednávku?

Doprava zadarmo zvyčajne trvá 15 až 60 dní, a to trvá aj dlhšie, niektoré vzdialenej krajiny, ako napríklad Brazília, Chile a tak ďalej, možno potrebujú 90 dní.

2. O spätnú väzbu

-Sme závislí na vašej spokojnosti k úspechu, preto vaša odozva je určite pre nás veľmi dôležité.

-- Ak sa vám budú páčiť naše výrobky po použití, Prosím, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu so slovami a obrázkami, tiež sme sa odísť pozitívnu recenziu aj pre vás.

- Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, kontaktujte nás pred opustiť negatívnu spätnú väzbu a sporov. Budeme sa snažiť v našich silách, aby problém vyriešiť čo najskôr.

Ďakujem vám veľmi pekne! Dúfam, že máte dobrý zážitok z nakupovania!

3. O Návrat / Vrátenie Peňazí

Ak ste objavili sme poslali nesprávne položka alebo položka je poškodený, prosím, nie ju používať a obráťte sa na nás čoskoro budeme tiež doručí správnu položku alebo vrátime vám čo najskôr.

4. O predajca / veľkoobchod

Malé hromadnú objednávku, a to so zľavou, neváhajte a kontaktujte nás. Dodávame tiež hľadá servis ak nie nájsť produkty, ktoré potrebujete v našom internetovom obchode

5. O Služby Čas

Vzhľadom na časový posun, ak neodpovedal, vám teraz, prosím, odpusť nám, vďaka vopred

Ak máte akékoľvek požiadavky alebo otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás priamo, ďakujem.

Štítky: rybárske kliešte pesca, audi a3, feeder ryby, ryby line, loď kajak, toslon fishfinder, splawiki, financie rybársky výstroj, luky ryby vyhľadávanie, pre ryby
Pôvod CN(Pôvodu)
Zdroj Napájania 10V DC-18V
Funkcia 4 Pre Rieka, Rybolov
Funkcia 1 Pre Kajak Rybolov
Funkcia 3 hĺbka ryby vyhľadávanie
Zisťovanie Rozsahu 0.6-183 Metrov
Model Rybolov Vyhľadávanie
Funkcia 2 Na Rybolov Na Ľade
Jazyk angličtina
Sonar Pokrytie 45-stupňový uhol lúča
Druh Prenosné ryby vyhľadávanie
Sonar Frekvencia Kábel
Príkon AAA
Použitie Rybolov
funkcia 3 Na Pobreží Rybárske
Názov Značky ŠŤASTIE

Napísať recenziu

Súvisiace produkty