Výpredaj

€19.66

€24.27

AS60 Dual 60 Profesionálne LED Úroveň Hlasitosti Zobrazenie Hudby Spektra Elektronických DIY Sady Svetlo VU Tabuľka

Pridať recenziu

Na AS60 je novo zavedené dva-kanál 60-segment, zelená, žltá a červená farebná obrazovka s presný LED hudby zobrazenie úrovne (vľavo a vpravo kanály môžu byť zobrazené samostatne alebo mono displej iba). AS60 je kvázi-špičkovej Úrovni metrov, v dôsledku používania single-chip získavanie a spracovanie signálov, s rýchly vzostup (tradičné VU tabuľka pretože mechanický ukazovateľ reakcia bude mas), pokles rýchlosti môže byť upravená podľa charakteristiky zvukového signálu môže skutočne odrážajú zmeny. Tento monitor má päť druhov klasický režim displeja, pomocou náš pôvodný softvérový dizajn, s rytmus reakcie citlivé, presné, dynamické, jednoduchý vzhľad a tak ďalej. Displej presnosť až do profesijných štandardov. Tento produkt má vyhradené montážne otvory a externé viesť vstupných portov pre jednoduché úpravy.

Veľkosť Produktu:

Bez shell: Dĺžka 19 cm * šírka 3,5 cm * hrúbka 1.4 cm

S Shell: Dĺžka 19.6 cm * Šírka 4cm Hrubý 1.95 cm (Base 4.9*4,7 cm)

LED zdvihol displej súčasťou veľkosť: dĺžka 15.2 cm * šírka 2.0 cm * hrúbka 0,8 cm

Vstupné napätie: DC 5V audio dva-channel input

Softvér upgrade pokyny:

AS60 upgrade V2 obsah: nová verzia má 5 režimov zobrazenia, 10 rýchlosť, 7 zisk úpravy, nový mono displej funkcia, môžete zobraziť iba ľavým alebo pravým kanálom, tak, aby monofónny monitorovanie je presnejší !

Kliknite Na Tlačidlo: Zobrazenie V Režime Úprav

Režim 1: Vrchol režim

Režim 2: Stĺpcovej režim

Režim 3: Zrkadlový režim

Režim 4: Vrchol nahor odstránenie

Režim 5: Jediný Bod Režim

Stlačte a podržte na 1 sekundu: 10 úrovni nastavenie rýchlosti, hornej ľavej červená LED displej zodpovedajúcim spôsobom (predvolená hodnota je 4, 1-10 svetlo pomalšie) (default 4)

Stlačte a 3 sekundy podržte tlačidlo: 7-krok zisk úpravy. Červená LED dióda v hornej časti na pravej strane sa zobrazí. Predvolená hodnota je 4, 5/6/7 pre zisk zosilňovača 1/2/3 krát, a 1/2/3 pre zisk zníženie 3/2/ 1x) (default 4)

Stlačte a podržte po dobu 6 sekúnd: Kanál nastavenia (predvolené stereo)

1 ľavej strane 10 segmentov žltá LED svieti --- L ľavý kanál; 2 pravej strane segment 10 žltá LED svieti --- R pravý kanál, 3 ľavej a pravej žltá LED sú na --- stereo;

Rýchlosť a Získať Popis: Nastavte rýchlosť pádu podľa osobných preferencií, prosím, na ovládanie displeja amplitúdy nastavením vstupnej úrovne hlasitosti a zisk.

Štítky: diy ručné aktívny reproduktor, diy electron auta, prenosné elektronické komponenty, modul spektrálny analyzátor, úroveň vu meter, led hudobné spektrum displej, zobrazenie hudby spektrum, box mod, bluetooth reproduktor tabuľka, komponenty elektronické
Názov Značky Olivový List
Package No
Číslo Modelu 60 Profesionálne LED
Položka Druh Reproduktor Aktívne Zložky

Napísať recenziu

Súvisiace produkty