Výpredaj

€199.40

41"Japonský Samuraj Meč Katana Black&Red zložené ocele Hliny Tvrdeného full tang

Pridať recenziu

Produkt Viac

USA $ 278 / Cena

USA $ 199 / Cena

USA $ 253.3 / Cena

USA $ 106 / Cena

USA $ 168 / Cena

USA $ 166 / Cena

USA $ 145 / Cena

USA $ 177 / Cena

USA $ 118 / Cena

USA $ 238 / Cena

USA $ 175 / Cena

USA $ 108 / Cena

Nové: úplne nový, nepoužitý, neotvorené, nepoškodený položky (vrátane ručne vyrábané predmety). Pozri predávajúceho do zoznamu na plné detaily.Pozrite si všetky podmienky definície - otvorí v novom okne alebo záložke... Celý moreabout stav

511 Popis Meč Obrázok Meč Doprava Platba Politiky Iných Meč Ocele : 41" JAPONSKÝ SAMURAJ MEČ KATANA BLACK&RED ZLOŽENÉ OCELE HLINY TVRDENÉHO FULL TANG ČEPEĽ ŠPECIFIKÁCIE

Celková Dĺžka: 104 cm 40.6 palec

Nagasa Dĺžka: 73 cm 28.7 palec

Rukoväť Dĺžka: 27 cm 10.6 palec

Čepeľ Šírka (v blízkosti Habaki) : 1.26 palec / 3.2 cm

Čepeľ Šírka (v blízkosti Kissaki) : 0.91 palec / 2.3 cm

Čepeľ Materiál :Hliny tvrdeného hamon zložené ocele so špeciálnymi ošetrené

Bhardness je: 60HRC

Kissaki Tvar: CHU-Kissaki

Tsubou Materiál: Vysoko kvalitná Žehlička Tsubou

Habaki Seppa Materiál: Vysoko Kvalitná Meď

Rukoväť Materiál: Pravé Ray kože + Pevný drevený

Saya Materiál: black&red gloss skončil

Stav: Úplne Nové

Package hmotnosť: 2,0 kg

Hámrov Podrobnosti

Čepeľ : tieto údaje sú na základe našich meč,môžete vidieť detaily jasne a môžete mať dobrý Porovnanie! Meč je vyrobený z Tamahagane Steel, a to je jeden z pešti kvality katana sword. pomocou Tech hliny tvrdeného Robí z neho Perfektné! Tento katana môžu prijať, okrem plne kedykoľvek na údržbu. môžete nezmontované čepeľ z rukoväť, pričom z bambusu pin. Blade tento meč je extrémne ostrá a môže spôsobiť vážne poranenia.

Vonkajšie ocele bola vyrobená z zložené oceľ, AISI 1060 Vysoko Uhlíkovej Ocele sú zložené 12-krát vytvorenie 4096 vrstvami pre vynikajúcu silu a pružnosť. viditeľné slabý zvlnené obilia na kotúč bol výsledkom zložené opakovane počas kovania.

jadro ocele bola vyrobená z 1095 ocele, ocele bolo dôkladne prepracovaný a tvrdené, špeciálnej hliny je aplikovaný na čepeľ ručne, pomocou tenké krytiny v blízkosti okraja a hrubšia vrstva nad zvyšok čepele. tento výsledky v relatívne rýchlejšie chladenie okraji počas ochladzuje, produkovať tvrdé hrany a mäkšie späť.

Táto čepeľ má tvar v "Shinogi Zukuri" štýl. Čepeľ má dlhé Hi (krv groove) na každej strane, To umožňuje nielen pre ľahší nôž a zvuková spätná väzba, keď prehodil. ale tiež môže vyvážiť čepeľ na dosiahnutie optimálneho výkonu.

Absorbovať oboch využiť dva druhy vysoko kvalitné čepeľ z ocele a zložené do meč je To veľmi dobrá na rezanie testThe pomocou TECH, hliny, tvrdené bude edage meča s 60HRC a uprostred čepeľ s 58-59 HRC.

Čepeľ bola špeciálne ošetrené červená kyseliny, ktoré vytvárajú mnoho červené a čierne na čepeľ. Červená kyseliny nemá vplyv na kvalitu a funkčnosť noža.

Táto čepeľ prichádza s plnú dĺžku Tang, ktorá výrazne zvyšuje silu meča. tento meč je dosť silný, aby išla cez hrubé bambusu strom s jedným štrajk ešte dostatočne ostré na plátok papier.

Tsubou: Tsubou (stráž) meča je vyrobené zo Železa. Na Habiki (blade golier) je jeden kus výstavba mosadz. Dve Seppas (dištančné) zabezpečiť, Tsubou.

Cuka: Na Cuka (rukoväť) jadro je drevená a to je dobre zabalené cez originálne Ray kože Hnedej kože v tradičnom zábal Ito. Na Fuchi (rukáv) a Kashira (buttcap) sú vyrobené zo Zliatiny . Príchuťou meča je zabezpečená dvoma Mekugi (peg). Dve Menuki (ornament) sú na každej strane Cuka.

Saya Je saya (plášť) meča je ťažké drevené s čierno-červená vysoký lesk. Káva kábel Šalvia-O bola viazaná okolo svetlé medi Kurigaga (gombík) z pošvy. na Koiguchi bolo otupené.

POLOŽKA OBRÁZKY

PRISPÔSOBIŤ SVOJ VLASTNÝ MEČ

Môžeme vlastné-aby to meč podľa vašich požiadaviek,ak chcete prispôsobiť rôzne príslušenstvo (tsubou,ito,sageo,saya).Sme tiež môže engrave vaše meno, jednoduchý symbol, alebo niečo čo sa vám páči na čepeľ. ak potrebujete zmeniť niektoré časti, prosím pošlite mi správu cez váš systém správ pred alebo po nákupe,meč bude vyrobené podľa vašej potrebné. prosím, urobiť do 24 hodín (v vyhnúť meč bol poslaný von.

POZNÁMKA :

A. drevený meč stojan na obrázku nie je súčasťou, ak ju potrebujete, prosím, kontaktujte ma, môžeme vám ho zadarmo, ale stačí zaplatiť extra $15 za každý jeden pre lodnú dopravu.

B. Tento meč môžu prijať, okrem plne kedykoľvek na účely údržby, môžete rozobrať meč z rukoväť, pričom z dvoch kolíkov.

C. Vzhľadom na naše meče sú plné ručne vyrobené, tak Špecifikácie sa mierne líšiť od meč meč. prosím pochopiť.

Ďakujeme vám za vašu priazeň a podporu!

Môžete si vybrať jeden z nasledujúcich TSUBOU namiesto tento meč je pôvodné TSUBOU (zadarmo!)

Môžete si vybrať jednu zo Železa TSUBOU namiesto tento meč je pôvodné TSUBOU (zadarmo!)

Môžete si vybrať jednu z Medi TSUBOU namiesto tento meč je pôvodné TSUBOU ( + $20)

Môžete si vybrať jednu z vysoko kvalitných TSUBOU namiesto tento meč je pôvodné TSUBOU ( + $45)

Môžete si vybrať jednu z HODVÁBU ito a sageo namiesto tento meč je pôvodné SILIK (zadarmo!)

SYNTETICKÝ HODVÁB

Môžete si vybrať jeden z nasledujúcich ITO namiesto tento meč je pôvodné ITO ( zadarmo! )

Môžete si vybrať jeden z nasledujúcich SAGEO namiesto tento meč je pôvodné SAGEO ( + $ 10)

Môžete si vybrať jeden z nasledujúcich SAYA namiesto tento meč je pôvodné SAYA (zadarmo!)

Štítky: anjel strážny tlač, biela červená katana, samuraj meč hračka, han jian meč, akame meč, lego bionicle 6, kimetsu meč, veľké nezávislá, kirito meč, démon vrah kimetsu č yaiba cosplay meč
Štýl Japonsko Štýl
Tému Športové
Regionálne Funkcie JAPONSKO
Materiál Kov

Napísať recenziu

Súvisiace produkty