Výpredaj

€6.55

€9.10

Auto Tablet Držiak Na Stojan Auto Zadné Vankúše Pre Ipad 2/3/4 Vzduchu 7-11 " Universal Otáčanie 360 Držiak Zadného Sedadla Držiak Do Auta Handrest

Pridať recenziu

Funkcie:

360 rotačné

Sídlo späť držiaka telefónu môže byť o 360 stupňov a otáčať voľne podľa vašich rôzne potreby, vám poskytujú najlepší pozorovací uhol a pomocou skúseností.

Stabilné inštalácie pracka

V netriedených stlačením teleskopická typ spony dizajn môže poskytnúť 10-krát využitie energie v porovnaní s normálnym typom.Kompresia jar rod vytvára elastické sily a pevne chytí kovové tyče, vankúš, To je stabilný a už sa nebude triasť, aj v hrboľaté ceste .(Stabilný, Č Sway, Bez Hluku.)

Teleskopické rameno (Poznámka:Iba farbu, 5 a 6 farieb majú Teleskopické Rameno)

Sídlo späť držiaka telefónu vlastní teleskopické rameno, ktoré vám môžu pomôcť upraviť vzdialenosť medzi digitálne zariadenia a vaše oči.

Duté dizajn

Tam sú niektoré duté návrhy na telefón svorka, čo je výhodné pre nabíjanie alebo prevádzku digitálneho je bočné tlačidlo. Vyhradzujeme nabíjací port vám umožní sledovať telefón na ceste,a užite si to v anyime,kdekoľvek.

Rozsah pôsobnosti

Sídlo späť držiaka telefónu je široko pre tablety a mobilné telefóny od 4 - 11 cm. Vďaka je teleskopická pracka, ale tiež je kompatibilný pre autá s rôznymi sedadlo s typov.

Špecifikácia:

Typ: sedadlá držiaka telefónu

Množstvo: 1pc

Materiál: hliníková zliatina

Farba: čierna / červená

Package:

1* sedadlá telefón držať er

Štítky: podnikania držiteľa vozidla, mount tablet, tablet wall mount kovov, vankúš tablet, vankúš stojan tabletu, macbook stojan, coffe držiak do vozidla, príslušenstvo ipad pro, ipad vysoký stojan, autosedačky pad rotujúce
Package No
Auto držiaka telefónu pre tablety a mobilné telefóny od 4 - 11 palca
Číslo Modelu J0514
Auto Tablet Držiak Na Stojan Držiak Zadného Sedadla Držiak Do Auta
Názov Značky Tendway
Materiál Plastové
Dropshipping Podpora
Veľkoobchod Podpora

Napísať recenziu

Súvisiace produkty