Výpredaj

€83.70

Nové alebo Použité Pôvodné CP1E-E40DR-A CP1E PLC CPU pre Omron Sysmac

Pridať recenziu

OMRON CP1E Kompaktné PLC Série

Popis

CP1E séria ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete na ovládanie relatívne jednoduché aplikácie, vrátane vynikajúcej polohy schopnosť. Všetky CP1E Procesory ponúkajú vysokorýchlostné USB pre rýchle programovanie. "Na Jednoduchý Editor Textu" softvér funkcia vám umožňuje rýchlejšie programovanie pomocou intuitívne rebrík editora na vytvorenie organizovanej aplikačný program. Na CP1E séria prichádza v dvoch rôznych typov: CP1E-E je najúspornejší, zatiaľ čo CP1E-N má zabudované hodiny reálneho času, motion control schopnosti, a serial port (sériový port na pripojenie HMI, čítačky čiarového kódu, alebo iné sériové zariadenie. Niekoľko voliteľných jednotiek sú k dispozícii pre zvýšenie funkčnosti. Ako CP1E série akcií rovnakej architektúre ako CP1L, CP1H, CJ a CS séria, programy sú kompatibilné pamäťové alokáciu a pokyny.

CP1W / CPM1A Rozširujúcich Jednotiek širokú škálu rozširujúcich jednotiek, ako sú Digitálne I/O, Analógové I/O, a Vzdialené I/O sú k dispozícii vytvoriť aplikácie, ktoré potrebujete. Tieto CP1W / CPM1A rozšírenie jednotky môžu byť použité s CP1E série PLC (vždy overiť, rozširovanie spôsobilostí a napájanie hodnotenie vybraných CPU)

Príslušenstvo ( nie je súčasťou balenia ):

Softvér:

CX-Ten / CX-Jeden Lite

Štítky: myš omron spínač, plc omron, plc web, ethernet relé, cp1e omron, relé web, cp1l omron, cp1e plc omron, omron spínač, krvný pressur monitor omron
Číslo Modelu CP1E-E40DR-A
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Názov Značky PLCOME
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Súvisiace produkty