Výpredaj

€7.45

€9.80

MIYOCAR cumlík akýkoľvek text, fotografiu si môžete vytvoriť jedinečné detské figuríny osobné cumlík ideálny darček pre dieťa sprcha

Pridať recenziu

**************************** AKO PRISPÔSOBIŤ ******************************

Môžeme tlačiť text a foto na cumlík,Prosím zanechať vlastný info v Správe, aby Predávajúci pri miesto, aby:

Akýkoľvek text alebo logo chcem, môže byť, stačí nám pošlite text a foto potrebujete tlač je ok, je to veľmi jednoduché.

toto je photoes pre našich klientov:

Doprava

Prisľúbil Predajcu

Všetky výrobky, ktoré ponúkame, majú vysokú kvalitu a priaznivú cenu.Úplne verte nám, že tovar dodávame ste zodpovedá cene.

Zásielky

Krátka Doba Spracovania:Po dostaneme potvrdenie o platbe z nášho obchodu, budeme posielať váš tovar v 3-7days .Pre dopravu zdarma budeme používať Čína doporučenou poštou alebo Hongkong doporučenou poštou. ak máte akýkoľvek problém, o prepravnej prosím, láskavo dajte mi vedieť .

Sme vám oznámi, ako dlho, ako položky sú dodávané.

Položky dorazí v 5 až 20 Pracovných Dní normálne.

Dovozné clá

Dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.

Budeme posielať svoje pozemky, ako dar a vyhlásiť bill hodnota pod 50 dolárov na našich silách, aby sa zabránilo colných poplatkov.

Návrat Politiky

Po tom, ako dostanete balík, prosím e-mail nás do 3 dní, ak nie ste spokojní, alebo nie sú škody v doprave. Ale musíte nám fotografie im to dokázať.

Ak sa chcete vrátiť položky, majte, prosím, v rovnakom stave ako bol odoslaný. Vrátime vám po dostali sme to, ale je vrátená čiastka nezahŕňa náklady na dopravu.

Prosím, aby do 5 Pracovných Dní na nás na spracovanie vašej vrátený tovar.

Pozitívnu Spätnú Väzbu

Spätná väzba je veľmi dôležitá .

Ak ste spokojní s našimi položky a služby, písať dobrú spätnú väzbu pre nás, prosím, urobíme to za vás a tiež vám viac zľavu pri ďalšej objednávke.

Ak nie ste spokojný / á s našimi položky, prosím, don?t nám negatívnej spätnej väzby, ihneď. Najprv nás kontaktujte, my vám dobré riešenie. Ak nie, Post Záporná spätná väzba nie je neskoro.

Kontaktujte Nás

Ak existuje iný problém, prosím neváhajte a kontaktujte nás! Odpovieme vám čo najskôr!

Štítky: osobné srdce cumlík, ktm figuríny, myocar cumlík, ideálne, predmet osobné cumlík, dieťa osobné figuríny, muž, figuríny, prípade v krabici, umelé potravinárske, osobné pacifiers držiteľ
Druh Cumlík
Názov Značky MIYOCAR
Vek > 0 mesiacov
Balenie Jeden naložené
Materiál Silikónové

Napísať recenziu

Súvisiace produkty